Uczelnia Badawcza Inicjatywa Doskonałości

Anthropocene_LABS
Naukowcy pochyleni nad stołem laboratoryjnym

Seminaria Planetary Lab

20.04.2021
Zapraszamy Państwa do udziału w otwartych seminariach Planetary Lab, które odbywać się będą od kwietnia 2021 r. w każdy ostatni czwartek miesiąca o godzinie 18:30 w zespole MS TEAMS Planetary Lab Seminars. Na każdym seminarium prezentowany jest ok. 45 minutowy wykład związany z działalnością Planetary Labu, po którym następuje krótka dyskusja.
więcej o Seminaria Planetary Lab
POB Anthropocene: Konkurs Una Europa Chair of Sustainability

29.03.2021
więcej o POB Anthropocene: Zaproszenie do udziału w konkursie – Una Europa Chair of Sustainability na Uniwersytecie Jagiellońskim
POB Anthropocene - Talent Management

22.02.2021
Z przyjemnością informujemy o wynikach pierwszej edycji konkursu na mini-granty w ramach działania „Talent Management” Priorytetowego Obszaru Badawczego (POB) Anthropocene.
więcej o Wyniki konkursu na minigranty Talent Management POB Anthropocene (22 lutego 2021)
POB-Anthropocene: Konkurs Young-Labs

POB Anthropocene: Young Labs – ogłoszenie konkursu!

19.02.2021
Konkurs skierowany jest do osób zatrudnionych w Uniwersytecie Jagiellońskim, posiadających stopień doktora nie dłużej niż 9 lat.
więcej o POB Anthropocene: Young Labs – ogłoszenie konkursu!
POB-Anthropocene: Konkurs Young-Labs

10.02.2021
więcej o POB Anthropocene: Już wkrótce ogłoszenie konkursu „Laboratoria Młodych” (Young Labs, YL)