Uczelnia Badawcza Inicjatywa Doskonałości

POB-Anthropocene: Konkurs Young-Labs

POB Anthropocene: Young Labs – ogłoszenie konkursu!

19.02.2021
Konkurs skierowany jest do osób zatrudnionych w Uniwersytecie Jagiellońskim, posiadających stopień doktora nie dłużej niż 9 lat.
więcej o POB Anthropocene: Young Labs – ogłoszenie konkursu!
POB-Anthropocene: Konkurs Young-Labs

10.02.2021
więcej o POB Anthropocene: Już wkrótce ogłoszenie konkursu „Laboratoria Młodych” (Young Labs, YL)
POB Anthropocene - Talent Management

08.02.2021
Najnowsze wiadomości z POB Anthropocene: wstępne podsumowanie naboru wniosków w konkursie Talent Management
więcej o POB Anthropocene: wstępne podsumowanie naboru wniosków w konkursie Talent Management
POB Anthropocene - Talent Management. Młodzi naukowcy pochyleni nad stołem laboratoryjnym.

Spotkanie informacyjne - Talent Management w POB Anthropocene

15.12.2020
Spotkanie informacyjne dla studentów_ek i doktorantów_ek dotyczące składania wniosków do konkursu Talent Management w POB Anthropocene
więcej o Spotkanie informacyjne - Talent Management w POB Anthropocene
POB Anthropocene - Talent Management

Rusza studencki konkurs Talent Management POB Anthropocene!

więcej o Rusza studencki konkurs Talent Management POB Anthropocene!