Uczelnia Badawcza Inicjatywa Doskonałości

Ruszyła pierwsza edycja Konkursu na wsparcie publikacji w POB Anthropocene!

Konkurs jest skierowany do nauczycieli akademickich oraz doktorantów UJ i zapewnia pokrycie części lub całości kosztów publikacji w otwartym dostępie artykułów, monografii, rozdziałów w monografii, a także kosztów tłumaczenia i korekty językowej.

Wspieramy publikacje w renomowanych czasopismach naukowych (min. 140 pkt. w Wykazie MNiSW) i wydawnictwach (II poziom w Wykazie MNiSW).

Oceniany jest związek z tematyką POB Anthropocene, prestiż wydawnictwa lub pozycja czasopisma w rankingu Scopus, a w przypadku dofinansowania korekty językowej lub tłumaczenia na język obcy także jakość planowanego projektu publikacyjnego.

Nabór w trybie ciągłym trwa do końca lutego 2021 r. lub do wyczerpania środków. Decyzja podejmowana jest od 14 do 40 dni od złożenia wniosku.

Strona internetowa konkursu:
anthropocene.id.uj.edu.pl/open-access

POB-Anthropocene: Konkurs Young-Labs

POB Anthropocene: Już wkrótce ogłoszenie konkursu „Laboratoria Młodych” (Young Labs, YL)

POB Anthropocene - Talent Management

POB Anthropocene: wstępne podsumowanie naboru wniosków w konkursie Talent Management

POB Anthropocene - Talent Management

Rusza studencki konkurs Talent Management POB Anthropocene!