Uczelnia Badawcza Inicjatywa Doskonałości

III Ogólnopolskie Seminarium Marsjańskie

Planetary Lab zaprasza Państwa na III Ogólnopolskie Seminarium Marsjańskie, które odbędzie się 22 października 2021 r. jako wydarzenie hybrydowe. Rejestracja dla prelegentów będzie otwarta do 8 października 2021 r., a dla słuchaczy do 20 października 2021 r. Seminarium będzie składać się z 3 części: sesji naukowych (prezentacji i posterów), sesji warsztatowej z zakresu przetwarzania danych marsjańskich oraz sesji artystycznej, na której zaprezentujemy wystawę GO Mars: malarstwo, rzeźba, fotografia i dźwięk zainspirowane środowiskiem Marsa.

Więcej informacji:

Anthropocene_LABS
Naukowcy pochyleni nad stołem laboratoryjnym
Seminaria Planetary Lab
POB Anthropocene - Talent Management. Młodzi naukowcy pochyleni nad stołem laboratoryjnym.
Spotkanie informacyjne - Talent Management w POB Anthropocene
Zdjęcie Ziemi wykonane przez załogę Apollo 17
Spotkanie online i wykład prof. Jana Zalasiewicza - 23 października 2020 r.